1. דף הבית
  2. /
  3. אחסון תכולת דירה


מקרים בהם תצטרכו אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה בזמן שיפוץ

מגוון רחב של משפחות שונות אשר מחליטות לשנות את המראה הכולל של ביתם באמצעות שיפוץ מסיבי הכוללת שבירת קירות, ריצוף, בניית מטבח חדש, התקנות חלונות, קירות גבס ועוד מגוון רחב של פעולות שונות - עוזבות את הבית למשך זמן קצר עד לעת בה יגמרו השיפוצים. במקביל, ניתן לומר באופן חד משמעי כי הרוב המוחלט של אותם משפחות יעדיפו לבחור בהוצאת כל תכולת הבית על מנת להעבירה לאחסון המספקת שירות של אחסון תכולת דירה. 


כיצד מתבצע תהליך אחסון תכולת דירה?


מיותר לציין כי כמעט כל בית עשוי להכיל ציוד רכב, ציוד המורכב ממוצרי חשמל, מחשוב, ריהוט וכן הלאה וכן הלאה. בעת בה אתם בוחרים באחסון תכולת דירה בעת השיפוץ, עובדי החברה עוטפים את כלל התכולה האישית שלכם בעזרת ניילונים מיוחדים שמטרתם להגן על הציוד מפני פגמים אפשריים ועל כן, משנעים אותם אל מחסני האחסון שלהם. במקביל, עובדי החברה ממיינים את כלל הציוד האישי שלכם ולאחר מכן, מבצעים רישום מדויק בכל הנוגע לתכולה הכוללת שלכם בכל אחד ואחד מהארגזים, על מנת שתהיה את האפשרות להוציא את הפריטים הרלוונטים בעת הצורך. בנוסף לאמור, במידה ובמסגרת השיפוץ, מותקנים ארונות מטבח חדשים, חשוב לציין כי ישנו הצורך לארוז את כלל הכלים והמוצרים השונים שאוחסנו בהם. 


בחירת מחסן לאחסון תכולת הדירה שלכם


אחסון תכולת דירה הינו תהליך חשוב לאור העובדה כי הציוד הפרטי של בית באשר הוא, הינו ציוד בעל ערך כספי גבוהה במיוחד מלבד לעובדה כי יש לו ערך סנטימנטלי עבור כלל בני המשפחה. זו למעשה הסיבה לכך שחשוב בעת מעמד הבחירה, לבחור במחסנים איכותיים ביותר, מחסנים כאלה שיעניקו לתכולת הדירה שלכם את האחסון הראוי ביותר. זוג יושב על רצפה באמצע מעבר דירה

מחפשים אחסון תכולת דירה ? הגעתם למקום הנכון !מטוס

אחסון תכולת דירה במעבר לחו"ל

ניתן לומר באופן חד משמעי כי קיימים מספר מצבים מגוונים בהם אנו נדרשים לבצע אחסון תכולת דירה, במיוחד בעת בה אנו נוסעים לחו"ל ולא מעוניינים להותיר את כל הציוד מאחור ללא השגחה. שכן, יש לציין כי האפשרות הטובה ביותר הינה לפנות לחברה אמינה ומקצועית אשר מתעסקת בכל הנוגע לאחסון תכולת דירה, חברה שתספק עבורכם שטח מספק עבור כלל תכולת הדירה שלכם לכל זמן שתבקשו. 


אחסון תכולת דירה


בעת בה בעלי הנכס מחליטים לעבור לחו"ל למשך תקופה מסוימת, ניכר כי הם חייבים לפנות את כלל תכולת דירתם לפרק הזמן של השהייה מחוץ לדירה. אי לכך, בעלי נכס רבים בוחרים בשירותי אחסון תכולת דירה, זאת במידה ומדובר במקום מסודר, נקי ומאובטח. יתרה מכך, האפשרות המומלצת ביותר תהיה לשכור שטח לפרק הזמן הנדרש וכך למעשה ניתן לשמור על כלל הציוד האישי שלכם גם בעת בה אתם נמצאים בחו"ל. כמובן, בעת בה אתם חוזרים מהשהייה הממושכת שלכם בחו"ל, חברת האחסון תחזיר לכם את הציוד . 


שינוי מגורים זמני מטעמי תעסוקה


במדינה כמו שלנו אפשר לומר כי קיים מספר בלתי מבוטלים של אזרחים ישראלים אשר יוצאים לשליחות מטעם מקום העבודה שלכם או לחילופין מהמרכזים האקדמיים למדינה זרה. לאור העובדה כי אין צורך במלוא התכולה, ההמלצה המרכזית תהיה להשאיר חלק מהציוד הפחות הכרחי בארץ, באמצעותינו אנו מספקים שטח אחסון מספק, אבטחה מקצועית, זמינות מלאה, מרלוג"ים מתאימים וערוכים מבעוד מועד וכמו כן, יספקו שירות בעלות הגיונית בעת בה ניתן לומר כי עלות השירות נגזרת ממספר פרמטרים שונים. מקרים נוספים שבהם תצטרכו אחסון תכולת דירה התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר של אחסון תכולת דירה! למה אתם מחכים ?

תנו לנו לעשות לכם סדר בראש ובבית חייגו 0505533070
אחסון תכולת דירה הוא פתרון מעולה כאשר החלטתם לשפץ את הבית או לעבור דירה ואתם תקועים עם הרהיטים אנשים רבים בחרו בנו 

לאחסן להם את החפצים בכל מיני מצבים אז למה לבחור בנו אתם שואלים ?

   אנו נותנים שירותי הובלה עם בעלי מקצוע המנוסים ביותר שיובילו לכם את החפצים בשלמותם    אנו מבצעים אחסון תכולת דירה לכל סוגי הדירות,לדירות גדולות ולדירות קטנות    שירותי אחסון תכולת דירה עם ביטוח מקיף ויחס אישי לכל לקוח    אחסון מאובטח - אחסון בחדרים אישיים וסגורים עם מצלמות ומערכות אזעקה פועלות 24/7    מיקום אסטרטגי המקום שלנו נמצא במרכז הארץ ולכן קרוב לכולם ניתן להגיע בכל זמן    זמינות 24/7 עם אפשרות להגיע למחסן האישי שלכם יש במקום המון חנייה 


ניתן להתקשר אלינו בכל זמן למעט בשבת חייגו 0505533070

ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות:

היכן אתם נמצאים בארץ ?

האם יש אפשרות לאחסן דירה גדולה של 6 חדרים ?

האם יש אבטחה על המכולות והמחסנים ? 

אפשר להגיע למתחם למחסן האישי שלי ?

כמה עולה אחסון תכולת דירה ?

מי מקבל גישה לתכולה?

מי שומר על התכולה שלכם?


המלצות מלקוחות 


המיקום שלנו 

טואול - בניית אתרים