אחסון דירות

מחפשים פתרון אחסון דירות לטווח קצר או ארוך? כאן תמצאו עצות שימושיות ומידע פרקטי על אחסון דירות ובחירת מחסנים. עלות של מחסן נקבעת בהתאם לנפח האחסון המבוקש ועלויות של הובלה. אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות תצליחו לבחור בקלות את חברת האחסון שמתאימה לכם ומעניקה את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם. 

מחפשים מחסן מתאים לאחסון

המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחינת רמת השירות והתאמה לצרכים ולציפיות שלכם. שיחת הטלפון הראשונה שלכם עם נציג החברה נועדה לבחון את טיב השירות ואת היקף המענה. כדאי לשוחח עם 2-3 חברות אחסון ולבצע השוואת מחירים חכמה. שיחת הטלפון הראשונה נועדה לקבלת מידע אודות שטחי האחסון, המיקום, האבטחה, הגישה למקום, שעות פתיחה ועלויות. תנו עדיפות לחברות שעוסקות באחסון כמקצוע, מבינות מה בדיוק אתם צריכים ומסוגלות להתאים לכם חבילת שירות מדויקת. 

סיור במתחם אחסון דירות

על מנת להיות רגועים ובטוחים בבחירה שלכם כדאי להגיע אל מתחם האחסון ולבחון בעצמכם את התנאים עם דגש על אבטחה וניקיון. אחסון דירות מומלץ במחסנים נקיים, מוארים, מסודרים ומאובטחים. אל תתפשרו על פחות ממתחם אחסון שקובע תא אחסון נעול בעבור כל לקוח. שימו לב לתנאים בהם מאוחסנת התכולה, לציוד האבטחה ולמענה של הצוות. אתם עתידים להתנהל מול החברה בחודשים הקרובים כך שעליכם לבחור בחוכמה. 

מי שומר על התכולה שלכם?

אתם עתידים להפקיד במתחם האחסון חפצים יקרי ערך כך שתרצו לוודא שהתנאים אכן ראויים. על המחסן לכלול מנעול כללי בעבור המתחם כולו ועוד מנעול בעבור המחסן האישי שלכם. גישה אל המחסן האישי מתאפשרת בהתאם לשעות הפתיחה של המחסן. חברת האחסון מקפידה להתקין במתחם אבזור אבטחה חדיש, אזעקה, תאורה, חיישנים, גלאי עשן, ציוד כיבוי אש אוטומטי. בשעות בהן המתחם סגור לכניסת לקוחות החברות בחלקן מעסיקות מאבטח קבוע ובחלקן מתאמות פטרולים של חברת אבטחה באזור. 

השוואת מחירים בין הצעות אחסון דירה

המחיר אותו תתבקשו לשלם בעבור אחסון תכולת הדירה נקבע בהתאם לנפח האחסון הנדרש. הצעת מחיר משתלמת היא כזו שכוללת שירותי אבטחה, מחסן נקי, זמינות ושירות שתואם את הצרכים שלכם. אל תמהרו לבחור בהצעת מחיר זולה מבלי לוודא שתנאי האחסון אכן הולמים. 

אחסון דירות

מאמרים מומלצים

זקוקים לפתרון אחסון תכולה למספר חודשים או שנתיים? אל תתפשרו על פחות משירותי אחסון מקצועיים. האחסון מתבצע במחסנים פרטיים כאשר לכל לקוח מחסן משלו. המתחם כולו נקי, מסודר ובעיקר, מאובטח. לא תהיה לשאר באי המקום גישה אל המחסן שלכם. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהתכולה שלכם נמצאת במקום בטוח.
לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום האחסנה אנחנו גאים לספק ללקוחות שלנו את המענה המדויק, המקצועי והראוי ביותר. מתחם האחסון מתוכנן נכון תוך שימת דגש על גישה, אבטחה, בטיחות אש והבנת הצרכים של כלל הלקוחות. המתחם כולו מאובטח ומרושת בגלאי עשן וחיישנים שמפעילים את האזעקה בהתאם לצורך
אחסנת בתים בתי עסק ציוד ופריטים בודדים – משפצים? חוסכים את השכירות? רילוקיישן? מוכרים את הריהוט?
טואול - בניית אתרים