אחסון רהיטים

אחסון רהיטים הוא מצרך יומיומי ומבוקש מאוד. חברת י.ב אחסנה והובלה מספקת לכם את התשובה המושלמת לכך. אחסון של ריהוט מתייחס למגוון רחב של נושאים שניתן בקלות לספר עליהם ולמלא דפים שלמים. אך כיוון שזמנכם יקר אספנו, ליקטנו וסיכמנו עבורכם מאמר שיכול לסייע בהבנת המושג הכולל – ולהסביר פעם אחת ולתמיד למה מתכוונים כאשר אומרים אחסנה של ריהוט.
אחסון רהיטים – עטיפת רהיטים כמו שצריך
ראשית כל חשוב לציין כי מחסנים טובים צריכים להכיל מערך אבטחה איכותי, הכולל מנעול על כל דלת, מצלמות אבטחה, שער חשמלי וחברת אבטחה זמינה לכל בעיה. המחסנים צריכים להכיל תאים מבודדים השומרים על התכולה ואינם חושפים אותם לפגעי מזג האוויר. מעבר לתנאים הבסיסיים חשוב לוודאי כי המחסנים נקיים ואסתטיים וכי מדי תקופה מגיע מדביר מוסמך, השומר על תנאי היגיינה נאותים. מכרסמים ומזיקים שונים עשויים להיות הרסניים לרהיטים היושבים ללא השגחה לאורך זמן.
אחסון רהיטים ללא אריזה נאותה אינו אחסון מקצועי. אין בכלל מה לחשוב פעמיים, המוביל חייב לתת שירות עטיפת רהיטים בילד אין במחיר ההובלה. זה לא רק לטובתכם זה בעיקר לטובתו, משום שהוא צריך לשלם על הנזקים (אלא אם כן הוא גם לא מתכוון לקחת אחריות…)
עטיפת רהיטים לפני הובלה כוללת ניילון בסטראץ' את כל הרהיט – כולל הרגלים עד לרצפה בלי לחסוך בחומר. מעבר לכך, היא כוללת את עטיפת המשטח העדין המשולב בזכוכית בניילון בועות (פצפצים), המיועד להגנה מושלמת ממכות צד – ולא רק משפשופים (זה תפקידו של הניילון הנצמד).
כל ריהוט עדין יש לרפד היטב בפינות שתמיד מקבלות מכה ממשקופים וחדר מדרגות, פסנתרים אפשר לעטוף בשמיכת צמר ועליה ללפף בניילון סטראץ. זאת כאשר' את רהיטי בד עדינים כמו ספות, שמרבים להעמידם על צידן, יש לשים קרטון לרוחב המשענת מהצד – ואז לעטוף בניילון נצמד. כך הספה תעמוד על קרטון ולא תקבל שפשוף ברגליות או במשענת.
אחסון ריהוט מחירים משתלמים ואיכות מנצחת – י.ב. אחסנה והובלה
זכרו כי אחסון ריהוט בסופו של יום הוא המקום בו תניחו את כל חייכם ואת רכושכם היקר. אל תתפתו ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, ופנו אל חברת י.ב אחסנה והובלה. החברה שלנו משמשת כבית שני לאלפי אנשים שנהנים מדי יום ומדי חודש מסטנדרטים איכותיים במיוחד, שאתגרו את מה שניתן היה למצוא בשוק לפני כניסתנו למשחק.
בניית אתרים - טואול