מידע על אחסון תכולת דירה

זקוקים לפתרון אחסון תכולה למספר חודשים או שנתיים? אל תתפשרו על פחות משירותי אחסון מקצועיים. האחסון מתבצע במחסנים פרטיים כאשר לכל לקוח מחסן משלו. המתחם כולו נקי, מסודר ובעיקר, מאובטח. לא תהיה לשאר באי המקום גישה אל המחסן שלכם. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהתכולה שלכם נמצאת במקום בטוח. 

כמה עולה אחסון תכולת דירה?

מחירים של אחסון תכולת דירה נקבעים בהתאם לגודל של המחסן כאשר העלות מחושבת על פי נפח. התשלום הוא חודשי ונחשב אותו על פי גודל המחסן ותקופת האחסון. לרוב, אחסון תכולת דירה דורש כ-15 קוב בעבור דירה קטנה ו-40 קוב בעבור תכולה של בית פרטי או דירה גדולה. 

איך מתחילים?

מיד כאשר אתם מקבלים החלטה להעביר את תכולת הדירה לאחסון כדאי להזמין יחידה מתאימה. הזמנה מוקדמת מבטיחה זמינות של מחסן מתאים במועד המעבר. ההובלה של התכולה אל המחסן מתבצעת על ידי חברת הובלה לפי בחירה שלכם. צוות הסבלים מגיע אל מתחם האחסון, מקבל את המפתח למחסן שלכם ומפרק בו את התכולה. בסיום העבודה המחסן ננעל ואתם מקבלים את המפתח. 

גישה לתכולה בזמן האחסון

אם לפתע נזכרתם שאתם זקוקים לפריט שמאוחסן במחסן – תשמחו לגלות שיש לכם גישה מלאה לתכולה. אין צורך בתיאום מראש או הזמנת שירותי מלגזה. אתם בסך הכול מגיעים למתחם בהתאם לשעות הפתיחה ונכנסים אל המחסן שלכם. שעות פתיחה של מחסנים הן לרוב 09:00-17:00. 

אמצעי מיגון מתקדם

היתרון הגדול ביותר באחסון תכולת דירה במחסנים מוסדרים הוא אמצעי המיגון. המתחם כולו מאובזר נכון עם גלאי עשן ונפח, חיבור לחברות אבטחה, חיישנים, אזעקות, מצלמות ועוד. מחוץ לשעות הפעילות מתקיימים פטרולים של חברת האבטחה. המחסנים כולם נעולים ואיש אינו מורשה להיכנס את המתחם. 

מתי נדרש אחסון תכולת דירה?

  • שיפוץ כולל של הבית
  • אחסון פריטים שקבלתם בירושה
  • מעבר דירה (פער בין מועד עזיבת הדירה הנוכחית לבין מועד הכניסה לדירה החדשה)
  • אחסון של פריטי אספנות
  • העתקת מקום המגורים לחו"ל באופן זמני
  • מחסן לשימוש פרטי או עסקי (ציוד טיולים, מלאי לעסק קטן ועוד)
מידע על אחסון תכולת דירה

מאמרים מומלצים

מחפשים פתרון אחסון דירות לטווח קצר או ארוך? כאן תמצאו עצות שימושיות ומידע פרקטי על אחסון דירות ובחירת מחסנים. עלות של מחסן נקבעת בהתאם לנפח האחסון המבוקש ועלויות של הובלה. אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות תצליחו לבחור בקלות את חברת האחסון שמתאימה לכם ומעניקה את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם.
לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום האחסנה אנחנו גאים לספק ללקוחות שלנו את המענה המדויק, המקצועי והראוי ביותר. מתחם האחסון מתוכנן נכון תוך שימת דגש על גישה, אבטחה, בטיחות אש והבנת הצרכים של כלל הלקוחות. המתחם כולו מאובטח ומרושת בגלאי עשן וחיישנים שמפעילים את האזעקה בהתאם לצורך
אחסנת בתים בתי עסק ציוד ופריטים בודדים – משפצים? חוסכים את השכירות? רילוקיישן? מוכרים את הריהוט?
טואול - בניית אתרים