אחסון משרדים

אם אתם עומדים בפני שיפוץ המשרד שלכם, או אם אתם מתכננים מעבר למיקום חדש, אתם בטח צריכים שירותי אחסון משרדים. תכולת המשרד לרוב תכלול ציוד יקר ערך ולכן חשיבות איכות האחסון הינה גבוהה מאוד. חברת י.ב אחסנה והובלה מתמחה בכל סוגי ההובלות והאחסון ובתוך כך נכלל גם אחסון תכולת משרדים. החברה מעניקה פתרון יעיל ונוח לבעלי עסקים אשר רוצים לשמר היטב את ציודם כל זמן שהוא לא נמצא במשרד. את הציוד ניתן לאחסן בתוך מחסנים להשכרה באזור המרכז, השפלה והדרום. המחסנים המוצעים יתאימו בנפחם לכמות התכולה ויאפשרו תנאי אחסון אופטימליים לשמירת הציוד של העסק.

מתי נצטרך אחסון משרדים?

בין אם קיים צורך לאחסון של ימים בודדים במסגרת מעבר לחלל חדש ובין אם מדובר בשיפוץ ארוך טווח, ההחלטה לאחסן את ציוד המשרד חייבת להיות נכונה ומושכלת. שכן, הדבר האחרון שתרצו הוא לגלות נזקים בציוד המשרד כתוצאה מטיפול לקוי או כתוצאה מהשארת הציוד במשרד במהלך שיפוץ. שירות אחסון המשרד יכלול בתוכו העברה ושינוע של ציוד כבד, אריזה ועטיפה שמטרתם להגן על ציוד יקר כגון: מחשבים, מוצרי תקשורת, ריהוט ועוד. בנוסף להובלה זהירה ומקצועית, יש להתייחס גם לאיכות האחסון ולוודא שמדובר בחדרים מקורים ומוגנים בפני נזקים אפשריים. השירות כולל התאמה של נפח המחסן לכמות התכולה ואופייה כחלק מההקפדה על מענה מדויק לצורכי הלקוח. אין ספק שהשיקול לאחסן ציוד משרדי חייב לכלול את בטיחות הציוד ושמירתו, לכן החברה הנבחרת לביצוע ההובלה והאחסון חייבת להיות מקצועית ומנוסה בתחום כדי להבטיח לכם שקט נפשי בכל הקשור למיגון הציוד שלכם.

מה חשוב לדעת טרם פינוי המשרד מתכולתו?

לפני שניגשים לחברה המתמחה במתן שירות אחסון משרדים, יש להגיע מוכנים מראש. כדאי לענות על כמה שאלות על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ללא בזבוז זמן מיותר. למשל: למשך כמה זמן תזדקקו לאחסון? מהם הפריטים אותם תרצו לאחסן? האם יש צורך בהנחיות מיוחדות לגבי ציוד מסוים? האם ניתנת לכם נגישות למחסן בכל זמן נתון וכו'? למענה איכותי לצרכים אלה כדאי שתפנו אל חברת י.ב הובלה ואחסנה. כך תוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ואמין לאורך כל התהליך.
אחסון משרדים

מאמרים מומלצים

זקוקים לפתרון אחסון תכולה למספר חודשים או שנתיים? אל תתפשרו על פחות משירותי אחסון מקצועיים. האחסון מתבצע במחסנים פרטיים כאשר לכל לקוח מחסן משלו. המתחם כולו נקי, מסודר ובעיקר, מאובטח. לא תהיה לשאר באי המקום גישה אל המחסן שלכם. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהתכולה שלכם נמצאת במקום בטוח.
מחפשים פתרון אחסון דירות לטווח קצר או ארוך? כאן תמצאו עצות שימושיות ומידע פרקטי על אחסון דירות ובחירת מחסנים. עלות של מחסן נקבעת בהתאם לנפח האחסון המבוקש ועלויות של הובלה. אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות תצליחו לבחור בקלות את חברת האחסון שמתאימה לכם ומעניקה את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם.
לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום האחסנה אנחנו גאים לספק ללקוחות שלנו את המענה המדויק, המקצועי והראוי ביותר. מתחם האחסון מתוכנן נכון תוך שימת דגש על גישה, אבטחה, בטיחות אש והבנת הצרכים של כלל הלקוחות. המתחם כולו מאובטח ומרושת בגלאי עשן וחיישנים שמפעילים את האזעקה בהתאם לצורך
טואול - בניית אתרים