איך בוחרים מחסן להשכרה ראשון לציון

השכרה של מחסנים מיועדת ללקוחות פרטיים ועסקיים. אם דרוש לכם מחסן למספר שבועות או כמה שנים – תשמחו לגלות מתחמי אחסון גדולים, נקיים, מאובטחים ונגישים. מחיר של מחסן להשכרה ראשון לציון יהיה לרוב חודשי. רוב הלקוחות אינם יודעים מראש לאיזון תקופה יזדקקו למחסן ומעוניינים בחבילת שירות מתחדשת. ההעברה של התכולה למחסנים מתבצעת באמצעות חברות הובלה או באופן עצמאי. אתם תקבלו מפתח למחסן האישי שלכם ותוכלו לגשת להוציא או להוסיף חפצים בהתאם לשעות הפתיחה. 

כמה עולה מחסן להשכרה ראשון לציון?

מחירים של מחסנים להשכרה נקבעים על פי נפח שטח האחסון. ככל שנפח המחסן יותר גדול כך גם המחיר. חברת האחסון תבקש לדעת מהו נפח האחסון הדרוש לכם ותציע הצעת מחיר בהתאם. פערי מחירים בין חברות שונות בתחום נובעים פעמים רבות מאיכות המתחם, טיב השירות, המיקום ותוספות. שימו לב שאתם בוחרים בהצעה שכוללת אבטחה וביטוח תכולה והימנעו מהצעות זולות בצורה חשודה. 

איך מבצעים הערכת נפח לתכולה?

הערכת מדויקת של נפח התכולה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע. אם ביקר אצלכם נציג של חברת ההובלה תוכלו לבקש ממנו לבצע הערכת נפח. לרוב, מחסן בגודל תא מטען של משאית הובלה מספיק לאחסון תכולה של דירה גדולה. אם חשוב לכם לקבל גישה לחלק מהחפצים שמאוחסנים כדאי לציין זאת מראש בפני המובילים ולסמן את הארגזים. כך הסבלים יציבו את הארגזים המבוקשים במקום נגיש ואתם תוכלו להגיע אל המחסן בהתאם לשעות הפתיחה ולקחת פריטים מתוך הארגזים. 

יתרון של מחסן להשכרה ראשון לציון

בעבור תושבי אזור המרכז ההמלצה היא על מחסן להשכרה ראשון לציון בגלל המיקום. ככל שהמחסן יותר קרוב אל היעד כך מחיר ההובלה יהיה נמוך יותר. לרוב, נדרשת הובלה הלוך ושוב כך שבחירה במחסן מקומי קרוב חוסכת לא מעט כסף. אל תשכחו לוודא שהצעת המחיר שקבלתם כוללת גם מע"מ. 

מה חשוב שיהיה במתחם האחסון?

  • יחידות אחסון נפרדות עם מנעול אישי
  • מערך זיהוי וכיבוי התפרצויות אש
  • תאורה
  • ביטוח תכולה
  • שירות אדיב
  • אבטחה מסביב לשעון

בניית אתרים - טואול