הובלות ואריזה

מעבר דירה הוא ללא ספק ציון דרך מרגש בחיינו. יחד עם זאת, עם המעבר מגיעים אתגרים רבים שיש להתמודד איתם לפני, תוך כדי ואחרי המעבר. שלב ההובלה הינו שלב קריטי במיוחד שכן מדובר בחפצים הכי אישיים שלנו שעליהם נרצה לשמור מכל משמר. לכן, יש לתת חשיבות רבה גם לשלב האריזה. הובלה שבה מתבצעת אריזה מרושלת ולא תואמת את הרהיט עלולה להוביל לנזק שאף אחד מהצדדים, הן חברת ההובלה והן הלקוח, לא היו רוצים להתמודד איתו. חברת י.ב אחסנה והובלה מעניקה שירות הובלות ואריזה תוך הקפדה מקצועיות בכל שלב בתהליך: החל מאריזה יסודית, דרך הובלה זהירה ועד לפריקה בבית החדש.
הובלות ואריזה – איך עושים את זה נכון?
ארגזים – יש להיות מוכנים מראש עם ארגזים איכותיים – חזקים ועמידים. כל העבודה הקשה שלכם יכולה לרדת לטמיון אם תארזו את חפציכם בארגז שסופו להתפרק ולהיקרע.
חפצים שבירים – כל פריט שביר חשוב שייעטף היטב בניירות עטיפה או בפצפצץ על מנת לשמור על שלמותו בכל שלב בתהליך ההובלה.
טקסטיל – שמיכות, בגדים, מצעים וכו' רצוי שיארזו בשקיות ואקום ולא בשקיות רגילות. פעולה זו תמנע רטיבות ועובש שיכולים להיווצר בקלות בתוך שקיות ניילון גדולות. חיסרון נוסף הוא הנטייה של שקיות הניילון להיקרע ובמיוחד כשהן נמצאות בתזוזה ממקום למקום.
נקיון וארגון – זמן המעבר הוא הזדמנות מצויינת להיפטר מכל מה שכבר לא נחוץ עבורכם. הדבר יקל באופן משמעותי לא רק על שלב האריזה אלא גם על שלב הפריקה והארגון בביתכם החדש. מעבר לכך נקיון מקדים של מוצרי חשמל לדוגמא, הינו הכרחי על מנת שאלה יארזו כשהם נקיים מלכלוך, אבק, שאריות מזון וכו'.
איך נדע שבחרנו בשירותי הובלה ואריזה דירה מקצועיים?
לאחר שביצענו היטב את כל שלבי האריזה הביתית, מגיע תורו של צוות ההובלה להתחיל בתהליך המעבר. צוות מנוסה במתן שירותי הובלות ואריזה ידע לבצע אריזה איכותית ויסודית של הריהוט ומוצרי החשמל וכן יקפיד על זהירות בהובלתם. חברת י.ב אחסנה והובלה מעניקה את תשומת הלב המירבית על מנת להבטיח הובלה מוצלחת ומשביעת רצון עבור כלל לקוחותיה.
בניית אתרים - טואול