כל מה שצריך לפני שלוקחים מחסן להשכרה בתל אביב

כמו רבים אחרים אתם מחפשים מחסן להשכרה בתל אביב עם דגש על אבטחה, תנאים נאותים, שירות אדיב, נגישות, מחיר הוגן וביטוח. אל תמהרו לסגור עסקה מבלי לוודא תחילה שאתם מקבלים תמורה מלאה בעד כספכם. ביטוח לתכולת המחסן מבטיח לכם פיצוי כספי במקרה של אבדן. חברות האחסון המובילות מציעות ביטוח בסיסי לכל לקוח עם אופציה להגדלת סכום הפיצוי. אם יש לכם ביטוח תכולה קיימת אפשרות (בחלק מהמקרים) להכלת הביטוח של הדירה על התכולה שבמחסן. 

באלו תנאים מתבצע האחסון?

טמפרטורות גבוהות עלולות לפגוע ברהיטים, במכשירי חשמל, בבדים ועוד. חום כבד מעודד דהייה מהירה של צבע ברהיטים, המסה של דבק והורס לחלוטין ציוד אלקטרוני. על כן, חשוב לבחון את תנאי האחסון ולתת עדיפות למבנים בהם אין בעיה של חימום יתר. מחסן להשכרה בתל אביב עשוי בטון יהיה קריר יותר בהשוואה למחסנים עשויים מתכת. 

מחסן להשכרה בתל אביב ללקוחות עסקיים

כל בעל עסק מכיר את הרגע בו הוא זקוק לשטח אחסון נוסף באופן זמני. מתחמי האחסון פותרים את הבעיה ברגע. ניתן לשכור מחסנים בכמה גדלים או כמה יחידות אחסון סמוכות. קיימת אפשרות לפריקה ישירה של הסחורה במחסן מהנמל. עלות של מחסן להשכרה בתל אביב תהיה זולה יותר בהשוואה לעלות של הקמת מחסן אישי קבוע. 

איך אדע אם בחרתי בחברת אחסנה מקצועית?

מראה עיניים הוא המפתח לקבלת החלטות נבונות. במידת האפשר כדאי להגיע אל המתחם ולהתרשם מהאבזור, הניקיון, הנגישות, השירות. סיור מהיר שלכם במקום יגלה האם המתחם אכן עונה לצרכים ולציפיות שלכם. חשוב לוודא שהמקום נקי, ממוגן, מואר וכולל את כל הביטוחים הדרושים, רישיון עסק ואישור כיבוי אש. 

כמה עולה לשכור מחסן בתל אביב?

מחירים של שירותי אחסון נקבעים בהתאם לנפח של המחסן. אם אתם מבצעים השוואת מחירים בין מספר הצעות חשוב לוודא שכל ההצעות אכן מציעות את אותם תנאים. שימו דגש על אבטחה, תנאים נאותים, שעות פתיחה נוחות, ביטוח ושירות. התעריף הוא לרוב חודשי וקבוע עם אופציה להארכת תקופת ההשכרה. אל תשכחו לברר מה בדיוק כולל הביטוח של המתחם ואלו אמצעי אבטחה קיימים. 
בניית אתרים - טואול