מחסן להשכרה בחולון

מחפשים מחסן להשכרה בחולון ולא מוצאים? בין אם מדובר בשירותי אחסון דירות, פתרון זמני לתכולה במעבר דירה ובין אם מדובר בשירותי אחסון מסוג אחר, חשוב לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים בתחום. כך תבטיחו את הטיפול היסודי והאיכותי ביותר בחפצים שלכם. כדי לקבל את המענה הדרוש, אתם מוזמנים לפנות אל חברת י.ב אחסנה והובלה, אשר תעניק לכם את הפתרון המושלם עבורכם. צוות העובדים ישמח לענות על כל שאלה ובקשה.
מחסן להשכרה בחולון – כמה זמן לוקח לסדר תכולת דירה במחסן?
תמיד אפשר להגיד זה תלוי מה גודל הדירה ומי מסדר ולהתחמק מהשאלה, אבל בגדול סידור דירה ממוצעת בחדר לוקח כשעתיים. זה כולל הוצאת כל הדברים מהמשאית והכנסתם לחדר האחסון תוך כדי שמנסים למלא את החדר עד אפס מקום, וזה גם כולל לעלות על סולם ולהניח חפץ על חפץ לגובה ולנצל את כל הנפח עד לתקרה. ההנחה היא שחברת הובלות מספקת לצורך המשימה משאית + 3 עד 4 סבלים (שהנהג הוא סבל בעצמו). אם הדירה קטנה או שיש רק 2 סבלים משך הזמן יהיה קצר או ארוך בהתאם (על משך זמן הסידור מתווסף כמובן זמן הנסיעה וזמן העבודה בבית הלקוח).
אתם בוודאי שואלים את עצמכם גם את השאלה הבאה: כמה זמן לפני רצוי להתקשר לבעל המקצוע? בהחלט לא רצוי לחכות לדקה ה-90, ולשריין מקום מבעוד מועד. הבעיה שלא תמיד יודעים מתי בדיוק נצטרך ואילו חפצים ניקח למחסן או אילו חפצים נזרוק \ נעביר למקום אחר. לפעמים זה תלוי בקבלן שהבטיח דירה ומתמהמה, ולפעמים זה בגלל שאנו תלויים בנסיבות משפחתיות או בבעלי מקצוע.
מחסנים להשכרה בחולון – שקיפות מלאה ללקוח
אם אתם מאלה שרוצים להבין טוב לקראת מה הולכים, מי נגד מי ומה תנאי האחסון, הביטוח, האחריות איך מחשבים נפח, וכל מה שצריך לדעת אצלנו. תשאירו לנו פניה, ונציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות לכל שאלה או בקשה.
בניית אתרים - טואול