אחסון רהיטים

רהיט איכותי הוא נכס לטווח הארוך. אין כל סיבה להשליך רהיטים במצב תקין שנרצה לעשות בהם שימוש עתידי. כל עוד מקפידים על אחסון נכון הרהיטים נשמרים גם כאשר הם מאוחסנים למשך תקופה ארוכה. אם אתם מתכננים אחסון רהיטים בעקבות נסיעה ארוכה לחו"ל, שיפוצים או מעבר דירה – הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם להכין נכון את הרהיט לאחסון ולבחור בחברת אחסון מקצועית. 

איך מכינים רהיטים לאחסון?

אחסון רהיטים נכון מתחיל בהכנה של הפריט. עלינו להקפיד לנקות היטב את הרהיט טרם העברנו למחסן. ננקה את הרהיט היטב מאבק, נשטוף אותו ונוודא שהוא יבש לחלוטין לפני שנארוז אותו ביריעות ניילון. אם יש לרהיט בדי ריפוד נשלפים כדאי לכבס אותם טרם ההעברה לאחסון. שימוש בחומרים שדוחים פרפרי עש וסופחים לחות יספק לרהיט הגנה נוספת. הקפידו לעטוף היטב את הפריט על מנת להגן עליו במהלך ההובלה. 

איזו חברת אחסון כדאי לבחור?

רגע לפני שאתם מאחסנים את הרהיטים שלכם בחצר של חבר או במחסן שהשכן הקים בחניית הבניין, כדאי שתבחנו היטב את התנאים. אחסון רהיטים במתחם שאינו מיועד לכך עלול להסתיים במפח נפש. על מחסני אחסון רהיטים להיות קרירים, אטומים לחדירת מים, נקיים ומאובטחים. חברת אחסון מקצועית היא כזו שמקצה מחסן אישי לכל לקוח, קובעת מחירים הוגנים ומוסיפה גם ביטוח. לרוב תתבקשו לשלם מעט יותר בעבור ביטוח לתכולה אך מדובר בעלות חודשית נמוכה. 
שימו לב שמתחם האחסון מחולק למחסנים נפרדים וסגורים הרמטית. אל תבחרו במתחמים בהם מתאפשרת כניסת מכרסמים, חתולים וציפורים אל המחסנים. רק כאשר התכולה שלכם מאוחסנת במחסן נפרד עם מנעול תוכלו להיות רגועים בידיעה שהתכולה שלכם אינה מתערבבת עם חפצים של אחרים. מחסנים עם תקרה בטון מבודדים טמפרטורות טוב יותר ומונעים התחממות יתר של התכולה. בחודשי הקיץ החמים חיוני שנבחר בפתרון אחסון שמגן על החפצים שלנו מפני נזקי חום. 
דגש אחרון וחשוב מאוד הוא על אבטחה. על מתחם האחסון להיות מחובר למוקד שמירה שפועל 24 שעות ביממה. אל תתביישו לברר איזה מערך אבטחה כולל המתחם והאם ישנה פריסה של חיישני תנועה במתחם כולו. 
בניית אתרים - טואול