הובלות ואריזה

כל סוגי מעברי הדירה כרוכים בעבודה רבה. הזמן קצר, המלאכה מרובה, הלחץ הנפשי רב ואתם מוצאים את עצמכם מבולבלים ומוקפים בארגזים וחפצים. אם אתם מתכננים מעבר דירה דעו שכאשר יש לצדכם חברת הובלות מקצועית התהליך כולו הופך הרבה יותר פשוט. חברות ההובלה הרציניות מספקות ללקוחות שלהן ייעוץ, טיפים שימושיים, חומרי אריזה ושירות נלווה של אריזה, פריקה והרכבת רהיטים. בהתאם לצורך ניתן לתאם יחד עם שירותי הובלות ואריזה גם מנוף. 

הצעת מחיר לשירותי הובלות ואריזה

מעבר דירה מביא עמו הוצאות כספיות רבות ובכל זאת אנו ממליצים לכם שלא למהר לבחור בחברות הובלה ואריזה שמציעות מחירים זולים באופן חשוד. עליכם לוודא שהצעת המחיר שניתנה לכם אכן תואמת את הצרכים שלכם וכוללת את השירות כולו. לא תרצו לגלות ביום ההובלה שנדרש תשלום נוסף בעבור פירוק רהיטים או שירותי מנוף. 
תמחור של הובלות ואריזה מושפע מהגישה אל הבית, היקף התכולה וסוגה. אם יש לכם חפצים רגישים כמו פסנתר או רהיטי זכוכית – צפויה תוספת תשלום (חשוב לעדכן בכך את חברת ההובלה מראש). בתים או דירות ללא גישה נוחה (מעלית קטנה, חדר מדרגות צר מאוד, מרחק גדול מהכביש) דורשים הערכות מיוחדת של חברת ההובלה. הצעת מחיר רצינית מתייחסת לכל הפרטים וכוללת את כל השירותים הדרושים. 

מחיר כולל אריזה

אתם בוחרים האם להזמין הובלה בלבד או להוסיף גם שירותי אריזה. חבילה כוללת של הובלות ואריזה חוסכת לכם זמן והופכת את המעבר כולו לקל יותר. צוות מקצועי מגיע אליכם מספר ימים לפני מועד המעבר ומבצע את אריזת תכולת הבית. הצוות מגיע מצויד בחומרי אריזה איכותיים ואורז נכון את כלי הזכוכית במטבח ואת מכשירי החשמל. יש להקפיד על שימוש בחומרי אריזה איכותיים. המחיר נקבע בהתאם לכמות התכולה כאשר רוב החברות מתמחרות את השירות לפי מספר הארגזים שנארזו. 

המלצות של לקוחות קודמים

בענף ההובלות פועלים לא מעט חאפרים כך שלא כדאי לכם לוותר על סקירת המלצות. חברת הובלה אמינה ורצינית אינה מהססת להציג המלצות של לקוחות קודמים. אל תתעצלו לבדוק לעומק את ההמלצות ולוודא שאכן מדובר בחברת הובלות רצינית, אמינה ומקצועית. 
בניית אתרים - טואול