כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים אחסון לריהוט שלכם

יש מצבים בחיים שבהם נצטרך אחסון ריהוט, זה יכול להיות לצורך אחסון רהיטים חדשים לפני מעבר לדירה חדשה, אחסון רהיטים בזמן שיפוץ, אחסון של ריהוט לתקופת הפער בין מעבר מדירה אחת לאחרת וכל מיני סיבות נוספות בגינן נזדקק לאחסון חפצים לטווח ארוך. ישנם מספר דברים חשובים שעלינו לדעת לפני שאנו ניגשים לבצע משימה זו, כשהמטרה היא אחת: לשמור על חפצינו שלמים מפלי לפגוע בהם עד תום האחסון. חברת י.ב אחסנה והובלה מתמחה במתן שירותי אחסון רהיטים ומקפידה ביתר שאת על שמירה והגנה על הריהוט שלכם.
אחסון ריהוט – מה חשוב לדעת?
ישנם מספר דגשים חשובים שיש להקפיד עליהם כשמדובר באחסון רהיטים, נמנה אותם כאן:
מערך אבטחה – כל מחסן המשמש לאחסון ריהוט חייב להקפיד על שמירה ואבטחת הריהוט. זה כולל מצלמות אבטחה, שער חשמלי וחברת אבטחה העומדת על המשמר בכל זמן נתון.
שמירה מפני מזג האוויר – התאים בתוך המחסנים חייבים להיות מבודדים על מנת לשמור על התכולה מפני פגעי מזג האוויר.
ניקיון ואסתטיקה – התכולה שלכם יקרת ערך. מעבר לשמירה על ניקיון יסודי, יש לבצע מדי תקופה הדברה איכותית על מנת למנוע ממזיקים ומכרסמים לעשות נזק בלתי הפיך לתכולה המאוחסנת.
אריזה איכותית – כחלק משירותי ההובלה, יש להקפיד על עטיפת הרהיטים בצורה מקצועית ויסודית. ריהוט שיפגע בזמן המעבר יוביל לחיוב מצד חברת ההובלה על הנזקים. העטיפה תעשה על ידי ניילון בסטראץ' של כל הרהיט כולו, כמו כן עטיפת משטחים עדינים (למשל העשויים זכוכית) בניילון בועות – פצפצים המגן באופן אופטימאלי מפני מכות צד.
אחסון ריהוט מקצועי ללא פשרות
כשמדובר באחסון ריהוט, יש לוודא כי בחירת חברת ההובלה הינה מנוסה ובעלת מוניטין בתחום האחסנה וההובלות. שכן, ריהוט או תכולת בית הם כל עולמו של הלקוח, ולעיתים הערך הסנטימנטלי יהיה חשוב יותר מהערך הכספי. חברת י.ב אחסנה והובלה תבטיח לכם אחסון והובלה מהאיכותיים הקיימים כיום בשוק. החל מהתאמת האריזה לכל רהיט והרהיט ועד להקפדה על תנאי אחסון לא פחות ממעולים. כל זאת כאשר המטרה העיקרית העומדת מול הצוות המקצועי הינה הובלות ואחסון בצורה זהירה, יעילה ומקצועית תוך שמירה על רכושכם היקר בכל זמן נתון.

בניית אתרים - טואול