מידע על אחסון חפצים לטווח ארוך

מחפשים מחסן לאחסון חפצים לתקופה ארוכה? אתם זקוקים לחברת אחסון שמשכירה מחסנים אישיים. כל לקוח מקבל מחסן שתואם את נפח האחסון הדרוש לו. התשלום מתבצע באופן חודשי כאשר אין הגבלה על זמן האחסון. ניתן להזמין אחסון קצר של חודש אחד בלבד או אחסון חפצים לטווח ארוך (מספר שנים). מתחם האחסון כולו מאובטח ומאובזר נכון בציוד כיבוי אש, תאורה וחיישנים. 

מחסן קטן או גדול, מה מתאים לי?

אחסון חפצים לטווח ארוך מתומחר על פי נפח האחסון הדרוש ומשך תקופת האחסון. על מנת לקבל הצעת מחיר תתבקשו לפרט אודות כמות הציוד וסוגו. אם אתם מעוניינים בגישה נוחה אל הציוד במחסן כדאי לבחור בנפח אחסון גדול מנפח התכולה. על נפח המחסן להיות זהה או גדול מתא המטען של המשאית שמובילה את התכולה למחסן. אחסון חפצים לטווח ארוך מתאפשר במחסן קטן של 8 מטר קוב, מחסן בינוני של 35 מטר קוב ומחסן גדול של 50 מטר קוב. בהתאם לצורך ניתן לרכוש מספר מחסנים באותו המתחם. 

מי מקבל גישה לתכולה?

חברות אחסון מקצועיות מקפידות לספק לכל לקוח מפתח אישי ליחידת האחסון שלו. הגישה אל המחסן מתאפשרת במהלך שעות הפעילות של המתחם. לרוב, שעות הפעילות הן 09:00 ועד 17:00. הקפידו להגיע אל המתחם במהלך שעות הפעילות כאשר אתם מצוידים במפתח. אל תתפשרו על פחות משירות אחסון חפצים לטווח ארוך במתחם מאובטח ונקי. 

איך אפשר להוסיף פריטים נוספים למחסן?

אם יש לכם כבר מחסן במתחם האחסון תוכלו להוסיף פריטים נוספים ללא הגבלה בהתאם לשעות הפעילות. במידה ואנכם זקוקים לשירותי הובלה תוסיפו חפצים נוספים אל המחסן בעצמכם. לפי צורך ניתן לתאם הגדלה של שטח האחסון (כרוך בתשלום נוסף). 

האם יש הכרח לאריזה בקרטונים?

רוב בעלי המחסנים בוחרים לאחסן את התכולה בתוך ארגזים אך אין הכרח לעשות זאת. אם אתם מאחסנים פריטי ריהוט אין כל צורך בקרטונים. זקוקים לקרטונים לאריזה? ייתכן וחברת ההובלה תוכל לספק לכם כמות גדולה של קרטונים. ציוד אריזה ניתן לרכוש בחנויות שמתמחות בתחום. סיור קצר באזורי תעשייה ומסחר עשוי להניב גם כן כמות מרשימה של קרטונים איכותיים. שימו לב, אריזה עם קרטונים בגודל אחיד חיונית לניצול מרבי של שטח האחסון. 
 
בניית אתרים - טואול