פתרונות אחסון

אם אתם מבקשים לפנות את ביתכם ללא אפשרות להעביר את התכולה אל יעד חדש – אתם זקוקים לפתרונות אחסון. חברות אחסון מציעות מחסנים אישיים למקרים של מעבר דירה, יציאה לעבודה בחו"ל, קבלת ירושה ועוד. פתרונות אחסון זמינים מתאימים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. מתחם האחסון כולל מספר רב של יחידות נפרדות כאשר לכל יחידה מפתח משלה. שכירת מחסן במתחם מאפשרת לכם גישה אל התכולה בהתאם לשעות הפעילות. המתחם כולו מאובטח ומתוחזק כאשר הגישה אל המחסן האישי שלכם ניתנת רק לכם. 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מחסן?

  • נפח אחסון שתואם את כמות התכולה
  • שעות פתיחה נוחות
  • מיקום נגיש
  • שירותי אבטחה מסביב לשעון
  • ביטוח תכולה
  • תחזוקה מוקפדת של המתחם עם דגש על ניקוי ומערך כיבוי אש
כדאי לתת עדיפות לחברות אחסון מקצועיות ולא למהר להתפשר על פתרונות אחסון זולים בצורה חשודה. מתחמי האחסון המקצועיים הם המקום היחיד בו תוכלו להיות רגועים בידיעה שהתכולה שלכם מוגנת מנזקי מזג האוויר, מאובטחת ומבוטחת. הקפידו לקרוא היטב את ההסכם, להבין את כל הסעיפים ולהיות מודעים לזכויות והחובות של כל אחד מהצדדים. פתרונות אחסון מקצועיים מבטיחים לכם יציבות לטווח הארוך. בניגוד לאחסון אצל אנשים פרטיים (מחסני חצר) בחברות גדולות לא ייתכן מצב בו תקבלו דרישה לפינוי התכולה מהיום להיום. 

חתימה על הסכם השכרת מחסן

חתימה על הסכם השכרת מחסן משרתת את טובת שני הצדדים. גם כאשר מדובר בהסכם ארוך שכולל סעיפים רבים כדאי לא למהר לוותר ולעבור אל חברה אחרת. הדרישה לחתימה על הסכם כתוב מעידה על חברת אחסון רצינית שמתייחסת ברצינות ללקוחות שלה. חפשו בתוך ההסכם את הסעיפים שמתייחסים לפיצוי במקרה של גרימת נזק לתכולה, מועד תשלום, איחור בתשלום, ביטוח, החזר כספי במקרה של עזיבה מוקדמת, גישה למתחם ותשלומים נוספים. 

ביטוח תכולה במהלך תקופת האחסון

חברות האחסון המקצועיות מציעות כיסוי ביטוחי לתכולה שמאוחסנת במחסנים. על מנת שלא תהיו מופתעים ברגע האמת כדאי לברר פרטים אודות הביטוח ולשאול איזו חברת ביטוח היא החברה המבטחת. הביטוח מכסה לרוב נזקים של רעידת אדמה, אש, נזקי טבע ופריצות. 

בניית אתרים - טואול